Tipobet Belge İstiyor Mu?

      Tipobet Belge İstiyor Mu? için yorumlar kapalı

Buraya Tıkla Tipobet’e Giriş Yap!

Tipobet belge istiyor mu? Evet. Firma müşterilerinden ilk para çekme işleminde güvenlik açısından belge istemektedir. Müşterileriyle arasında güvene dayalı ilişki kurmayı amaçlamakta olan site müşterilerinden evrak talebinde bulunmuyor. Bu şekilde herhangi evrak gönderilmeden sitede işlemlerin yapılmasıyla özellikle para çekme işlemleri kısa sürede sonuçlanmaktadır. En yüksek oranları sunmakta olan sitenin müşterileri sahip oldukları yüksek kazançları bir kerede çekebilmektedirler.

Tipobet üyelik yapılması sırasında kimlik onayı yapılmasına gerek bulunmamaktadır. Burada bulunan butonların üzerine tıklanarak ana sayfasına girildiğinde kayıt ol yazan yerden üyeliği kısa sürede başlatmak mümkün olmaktadır. Kayıt formunda sitede finansal işlemlerin yapılmasında kullanılacak kimlik bilgilerinin girilmesi gerekmektedir. Belge gönderilmesine gerek kalmaması adına bu bilgilerin tam kimlikte yazdığı gibi girilmesi şarttır.

Tipobet Belge İsteme Sebebi Nedir?

Tipobet belge isteme sebebi nedir şeklinde bir soruyu bahis oyuncuları sorabilmektedirler. Oyuncuların hesap güvenliğine sitede üst düzeyde önem verilmektedir. Bunun için para yatırma ve para çekme işlemlerinin mutlaka oyuncunun kendi adına olan hesaplarla yapılması istenmektedir. Üyelik sırasında belirtilen bilgilerle finansal işlemlerin yapılması sırasında kullanılan bilgilerle aynı olması şarttır. Bilgiler arasında fark olması halinde kimliğin onaylanması için evrak istenebilmektedir.

Belge istenme sebepleri arasında sitenin üyelerinin 18 yaşından büyük olma zorunluluğu bulunmaktadır. Lisanslı olan sitede yetişkin olmayan kişilerin hesap açması mümkün değildir. Tipobet üyelik sırasında kişinin 18 yaşından büyük olduğunu söylemesi yeterlidir. Bunun yanında kişinin verdiği bilgilerin doğru olmadığından endişe edilmesi halinde bir yetişkin olduğunu kanıtlayacak evrağı göndermesi istenebilmektedir.

Tipobet Belge Onay Zamanı

Tipobet belge istendiğinde oyuncuların bu isteği mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirmesi zorunludur. Oyuncunun kimliğini ispatlayacak olan belgenin gönderilmesinin ardından sitenin finans ekibi hızla incelemeyi gerçekleştirmektedir. Birkaç dakika içinde gönderilen belgenin incelemesi sonuçlandırılmaktadır. Belgenin kabul edilmesi halinde işlem sonuçlanmakta oyuncunun çekmek istediği miktar hesabına transfer edilmektedir.

Tipobet kredi kartı ile para çekme imkanını oyuncularına sunuyor. Kredi kartıyla ödeme alınırken kredi kartının oyuncunun kendi adına olduğunun ispatlanması için belgenin istenebilmektedir. Belge gönderilerek kart sitede onaylandıktan sonra artık aynı işlemin bir daha yapılmasına gerek kalmamaktadır. Diğer ödeme yöntemlerinin kullanılması sırasında ise kişinin adına açılan hesapların kullanılması yeterli olmaktadır. Yatırımlar üç dakika içinde oyuncunun hesabına geçerken ödeme talepleri de kısa zamanda sonuçlandırılmaktadır.